Szkolenia podlegające IMBiGS w Warszawie

Operator koparkoładowarki, operator koparki jednonaczyniowej kl.III i kl.I, operator ładowarki jednonaczyniowej kl.III i kl.I, operator wielozadaniowego nośnika osprzętu, operator walca drogowego kl.II,operator równiarek, operator rozściełaczy,operator remonterów, operator spycharek, operator pogłębiarek, operator pilarek mechanicznych do ścinki drzew, MONTER RUSZTOWAŃ !!!, operator przecinarek do nawierzchni dróg.

Uprawnienia UDT, elektryczne, gazowe, szkolenia BHP

Wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice, HDS, żurawie wieżowe, dźwigi. Uprawnienia elektryczne, energetyczne, gazowe. szkolenia BHP.

Kursy dla diagnostów samochodowych

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy na szkolenie dla kandydatów na diagnostów i uzupełniające dla diagnostów. Szkolenie jest niezbędnym przygotowaniem do egzaminu, przed komisją powołaną przez Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego, umożliwiającego uzyskanie uprawnień diagnosty samochodowego.

Szukasz możliwości zdobycia lub podniesienia swoich kwalifikacji - zgłoś się do nas!

JESTEŚMY PO TO ABY CIĘ SZKOLIĆ!

Szkolenia w 2021 r.


Witamy w Nowym Roku i zapraszamy na szkolenia operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych do Szczecina, Świdwina i Barlinka.
Mimo pandemii szkolimy zachowując reżim sanitarny. Chciałbyś zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię do kontaktu zdalnego, nasze Centrum Szkolenia działa bez zmian.
Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
Rozpocznij swoją przygodę z Efektem i spraw, by Twoje CV nie miało sobie równych. Nasze szkolenia, czekają na Ciebie.