Szkolenia podlegające IMBiGS w Warszawie

Operator koparkoładowarki, operator koparki jednonaczyniowej kl.III i kl.I, operator ładowarki jednonaczyniowej kl.III i kl.I, operator wielozadaniowego nośnika osprzętu, operator walca drogowego kl.II,operator równiarek, operator rozściełaczy,operator remonterów, operator spycharek, operator pogłębiarek, operator pilarek mechanicznych do ścinki drzew, MONTER RUSZTOWAŃ !!!, operator przecinarek do nawierzchni dróg.

Uprawnienia UDT, elektryczne, gazowe, szkolenia BHP

Wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice, HDS, żurawie wieżowe, dźwigi. Uprawnienia elektryczne, energetyczne, gazowe. szkolenia BHP.

Kursy dla diagnostów samochodowych

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy na szkolenie dla kandydatów na diagnostów i uzupełniające dla diagnostów. Szkolenie jest niezbędnym przygotowaniem do egzaminu, przed komisją powołaną przez Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego, umożliwiającego uzyskanie uprawnień diagnosty samochodowego.

Szukasz możliwości zdobycia lub podniesienia swoich kwalifikacji - zgłoś się do nas!

JESTEŚMY PO TO ABY CIĘ SZKOLIĆ!

Opinie o nas po szkoleniach na operatorów sprzętu budowlanego w Szczecinie i w Świdwinie


Jedna w wielu opinii o kursach i szkoleniach budowlanych jakie organizujemy w Szczecinie i w Świdwinie.
"Bardzo polecam!!!Świetni wykładowcy wszystko rzeczowo i z małym humorem.Jeśli ktoś nie czuje się dobrze z mechaniki czy z budowy maszyn to nie ma problemu.Zapewniam ze wykłady są prowadzone w taki sposób ze samo wchodzi do głowy. Poza tym profesjonalne podejście kadry do kursantów- rewelacja.Widać ze dbałość o renomę szkoły jest na wysokim poziomie.Dodatkowym plusem dla mnie to świetna i wesoła grupa dzięki której cały kurs przebiegł w mgnieniu oka.Pozdrawiam Centrum Szkolenia Efekt i wszystkich poznanych tam ludzi. Jeśli będę robił kolejne uprawnienia to tylko tam!!"
 
Jest nam bardzo miło, że tak jesteśmy rzetelnie i pozytywnie oceniani przez naszych zadowolonych kursantów.