Szkolenia podlegające IMBiGS w Warszawie

Operator koparkoładowarki, operator koparki jednonaczyniowej kl.III i kl.I, operator ładowarki jednonaczyniowej kl.III i kl.I, operator wielozadaniowego nośnika osprzętu, operator walca drogowego kl.II,operator równiarek, operator rozściełaczy,operator remonterów, operator spycharek, operator pogłębiarek, operator pilarek mechanicznych do ścinki drzew, MONTER RUSZTOWAŃ !!!, operator przecinarek do nawierzchni dróg.

Uprawnienia UDT, elektryczne, gazowe, szkolenia BHP

Wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice, HDS, żurawie wieżowe, dźwigi. Uprawnienia elektryczne, energetyczne, gazowe. szkolenia BHP.

Kursy dla diagnostów samochodowych

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy na szkolenie dla kandydatów na diagnostów i uzupełniające dla diagnostów. Szkolenie jest niezbędnym przygotowaniem do egzaminu, przed komisją powołaną przez Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego, umożliwiającego uzyskanie uprawnień diagnosty samochodowego.

Szukasz możliwości zdobycia lub podniesienia swoich kwalifikacji - zgłoś się do nas!

JESTEŚMY PO TO ABY CIĘ SZKOLIĆ!

Aktualne szkolenia w naszych ośrodkach w Świdwinie, Szczecinie i Barlinku


Zapraszamy na szkolenia operatorów maszyn do robót ziemnych: koparkoładowarki, koparki jednonaczyniowe kl.III i I oraz ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I do naszych ośrodków:

- 23 marca 2019 r. godz.9.00 - (sobota) ŚWIDWIN 
ul. Szczecińska 88 teren warsztatów szkolnych

- 30 marca 2019 r. godz. 9.00 - (sobota) BARLINEK 
ul. Szosowa 2

- 01 kwietnia 2019 r. godz. 16.00 (poniedziałek) SZCZECIN.